Main content

Vraag

Ik heb ongeveer een maand of vier 15 mg mirtazapine genomen , ik heb deze afgebouwd in 6 weken. Nu ben ik er 9 weken mee gestopt. Het is al redelijk gegaan met draaglijke ontwenningssymptomen, maar ik heb soms van die dagen zoals vandaag dat het echt ondraaglijk is extreme misselijkheid, duizeligheid, compleet malaise gevoel, echt onwerkelijk in mijn hoofd. Dit had ik voor mijn gebruik helemaal nog nooit ervaren.

Volgens mijn dokter is dit bijna niet mogelijk en bekijkt mij soms als een gek 😢. Is dit normaal dat dit nog altijd zo zwaar kan zijn ?

Antwoord

Het is niet onmogelijk dat dit te maken heeft met de afbouw van mirtazapine, maar ik denk dat het ook mogelijk is dat je last hebt van de ziekte van Ménière.

Bij de ziekte van Ménière is er sprake van een niet goed werkend binnenoor. Hierdoor kunnen klachten van slechthorendheid, duizeligheid, misselijkheid en tinnitus (oorsuizen) ontstaan. Veelal verloopt deze ziekte aanvalsgewijs.

Voor meer informatie zie hier:

Hope this helps, Jim

Deze vraag is gesteld door een man in de leeftijdscategorie 32
Beantwoord door: Jim van Os op 6 december 2019
  • Deel deze pagina: