Main content

Vraag

Geachte Jim van Os,

Ik ben escitalopram (druppels) aan het afbouwen. Ik gebruik nu nog twee druppels, al bijna 7 weken.

Ik heb erg veel last van ritmestoornissen of paniek.

Is het verstandig om aanstaande vrijdag weer een druppel te minderen?

Ik zit niet lekker in mijn vel en heb last van onttrekkingsverschijnselen. Ik weet dat het erbij hoort, maar ik maak mij ook zorgen omdat mijn hart soms op hol slaat.

Kunt u mij advies geven?

Met vriendelijke groet,

M. (vrouw, 67 jaar)

 

Antwoord

Beste M.,

Gezien de ritmestoornissen raad ik je aan eerst de huisarts te consulteren alvorens verder te gaan - hij heeft meer gegevens over je om te kijken of het veilig is, ik kan het zo van afstand niet goed beoordelen... sorry!

Groet,

Jim

Deze vraag is gesteld door een vrouw in de leeftijdscategorie 65+
Beantwoord door: Jim van Os op 25 november 2020
  • Deel deze pagina: