Veel gezochte termen

Psychosenet video

Compassie voor stemmen: een verhaal van moed en hoop

Stemmen horen is een gewone menselijke ervaring. Het kan vaak in verband gebracht worden met iets wat moeilijk of pijnlijk was in het verleden. Niet iedereen heeft last van de stemmen, maar het kan heel beangstigend zijn en je dagelijkse leven flink beïnvloeden.

Deze korte film gaat over een compassievolle benadering van stemmen

Met compassie naar je stemmen (en jezelf!) leren kijken, blijkt een krachtige manier om er mee om te leren gaan. Je kunt de film ook met Nederlandse ondertiteling bekijken. Klik hiervoor op het tandwieltje (instellingen) rechtsonder in de video.

Deze film is een project van de psychologie faculteit van King’s College London, geleid door Dr Charlie Heriot-Maitland.

Lees er hier meer over: compassionforvoices.com


Meer over stemmen horen:

Heb je een vraag?

Onze experts beantwoorden jouw vraag in het online Spreekuur van PsychoseNet. Gratis en anoniem.

Meer video’s van PsychoseNet

We hebben een collectie met menselijke video’s gemaakt met interessante personen die een goed verhaal hebben. Bijvoorbeeld als GGZ professional, als naaste of vanuit eigen ervaring.

Een greep uit onze video’s:

Meer video’s bekijken?

Dit is niet alles… 😉 We publiceerden namelijk nog veel meer interessante video’s over Goede Zorg. Klik op één van de buttons om ze te bekijken. 👇